Pamatujete si na Rolls-Royce Dawn Black Badge? Před rokem, kdy ho aristokratická značka představila, jsme ho pojmenovali jako nejčernějšího z černých a myslíme si, že zcela oprávněně. I sama automobilka černý lak tohoto auta označila jako nejčernější barvu, jaká kdy na jejich voze byla použita.

A ačkoliv jsme velkými příznivci černých a všeobecně tmavých laků, jsou tací, kteří naopak milují světlé barvy. Třeba bílou. V tomto případě pak hodně bílé. Tuningová společnost Road Show International stvořila pro nejmenovaného bohatého rappera tak bílý Rolls-Royce, že si vlastně nejsme jisti, že se nám to líbí. Na tom autě je totiž bílé takřka vše. A co není bílé, je zlaté. Ovšem vyjma pneumatik a volantu… Bílo-zlatá jsou i 24″ kola s názvem Caolavaro.

Bílá se zlatými detaily (ano, opravdu jde o 24karátové zlato) je opravdu na každém díle auta, a to včetně interiéru. Tam nás pak překvapuje právě ten černý volant a část palubní desky. Je ale možné, že to ještě přijde na řadu.

Ačkoliv nevíme, který ze slavných rapperů bude s touto sněhově bílou extravagancí jezdit, tipovali bychom to na pro kontrast na P. Didiho nebo 50 Centa. Anebo, že by Eminem? 😀