Pokud máte ten palčivý problém (který se jak na potvoru nás netýká), že nevíte jak dopravit svou sbírku okruhových speciálů na oblíbený kus zakrouceného asfaltu, možná pro vás máme řešení. Teoreticky by ani nemuselo vadit, že ne zrovna všechny vozy mají vzpínajícího se koníka na kapotě…

Ferrari přívěs 1

Problém převozu vozů na okruh by mohl vyřešit právě tenhle přívěs. Jedná se o přívěs, který jistý závodní tým používal k přepravě vozů v šampionátu Ferrari Challenge. A to už je pořádný styl. A navíc, nebude vám na auta pršet 🙂 Podle prodejce přívěs za kamionem nenajel více než 20 tisíc kilometrů za rok. Garantují také pravidelný každoroční servis. Vše je prý v naprostém pořádku. A na technickou budete muset až v lednu příštího roku. Přívěs je samozřejmě dvoupodlažní, druhá podlaha je výškově nastavitelná. A právě díky tomu dovnitř poskládáte 5 až 6 závodních aut. Přívěs má i při této obsazenosti prostor pro velké množství náhradních dílů a veškeré techniky, která je na okruhové ježdění na úrovni třeba.

Přívěs bude možno zakoupit od srpna tohoto roku. A pokud si celou dobu lámete hlavu nad tím, kolik asi taková věc stojí, první nástřel ze strany prodejce činí 52 500 € bez DPH (cca 1,4 milionu korun). Co na to říkáte? Jdete do toho?