Evolve_Auto-naraznik-Evaero-BMW_M3_G80

Nelíbí se vám velké ledvinky na vašem BMW M3 nebo M4? Britové pro vás mají řešení

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Evolve Automotive -  3. 1. 2022


Nové BMW řady 4 už je s námi poměrně dlouho a spousta lidí už si na jeho velké ledvinky zvykla. Pokud je ale jeho obří maska chladiče důvodem, proč si ho nechcete koupit, řešení tu je. Britský úpravce Evolve Automotive představuje nový nárazník Evaero, který masku zmenšuje na „běžné“ rozměry.

Nové BMW řady 4 (a pak i M4 Coupé a M3 Sedan) přišlo s velmi odvážným designem přední části. Své pomyslné ledvinky, tedy masku chladiče zvětšilo prakticky na celou výšku předku. Mezi lidmi to vyvolalo různé reakce, ale v zásadě se dělily na dvě skupiny: líbí se a nelíbí se.

Přečtěte si také:  Svolávací akce za 51. týden: Létající skla, špatné airbagy, děravá palivová vedení a další závady

Jen chvíli po představení už vznikaly první návrhy úpravy přední části na „obvyklou“ velikost ledvinek, a teď tu je další. Přichází z Velké Británie a představuje ji společnost Evolve Automotive. Její nový nárazník zapadne do nabídky jejích tuningových kitů pro BMW Evaero.

Zatím ale nejde o sériovou výrobu, zatím je z karbonu vyroben pouze první zkušební kus. Ten teď půjde do testování, aby byly vychytány všechny případné mušky v provozu – například s aerodynamikou, chlazením auta a podobně, přestože byl důkladně analyzován už v počítači – a teprve pak ho Britové začnou prodávat. Cena ani finální materiál, ze kterého se bude hotový produkt vyrábět, ještě stanoveny nebyly.

Přečtěte si také:  Carlex upravil Rolls-Royce Cullinan do extrémně luxusního jachtařského stylu. Je nepřehlédnutelný

Ovšem to, že se někomu nelíbí nárazník s velkými ledvinkami na jeho autě, neznamená, že jinému by se na jeho autě s původním nárazníkem s malými ledvinkami nelíbil. Už jsme viděli, že i na to mají různí světoví výrobci odpověď.

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


1 názor na “Nelíbí se vám velké ledvinky na vašem BMW M3 nebo M4? Britové pro vás mají řešení”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *