FAST9-rychle_a_zbesile_9-trailer-foto

Nejnovější trailer na Rychle a zběsile více poodhalil děj. Dom Toretto se bude prát s vlastním bratrem

Autor: Anina Russová - Zdroj: The Fast Saga - 17. 4. 2021


Pamatujete si ještě, jak začalo Rychle a zběsile a jak moc změnilo tuningovou scénu? Dokonce si myslím, že v Česku dalo té scéně vzniknout. Jenomže co začalo jako filmová série o upravených autech je dnes spíše akční podívanou plnou počítačových efektů a popírání fyzikálních zákonů. Nejnovější trailer na deváté pokračování Rychle a zběsile ukazuje, že rozbít se dá asi vše, že let do vesmíru není nic nemožného a že Charlize Theron má hodně plastik. Možná už moc…

Děj traileru naznačuje, že jako obvykle půjde o rodinu. Hlavní postava celé série Dominic Toretto se po dlouhé době potká s bratrem, ale ty vztahy nebudou zrovna idylické. Chybět nebudou všechny hlavní ženské hrdinky, ale třeba i fenomenální Helen Mirren, která by dle traileru měla driftovat.

FAST9-rychle_a_zbesile_9-trailer-foto
Foto: Giles Keyte/Universal Pictures

A auta? Klasické americké muscle cars, několik evropských super aut a samozřejmě pár motorek, letadel, stíhaček a vesmírných raket k tomu. A zmínit musíme i několik japonských hraček, což už dává tušit, že se objeví i postava jménem Han, která sice měla být mrtvá, ale zrovna jeho návrat nám udělal celkem radost. :) Žádný tuning, jaký si pamatujete z dřívějších dílů, nečekejte. Místo něj dostala prostor akce a filmové triky. O jednom jsme vás před časem už informovali a v novém traileru jej také uvidíte.

O novém filmu toho víme tedy už dost. Co je ale zatím jednou velkou neznámou, je datum premiéry. Mluví se o tom, že by se film měl dostat na plátna kin koncem června letošního roku. Jenomže stále probíhající celosvětová pandemie koronaviru jeho promítání už několikrát odložila a tak je otázkou, jestli se film do kin nakonec vůbec dostane a pokud ano, tak kdy.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru