Need for Speed: Payback

Nejnovější Need for Speed: Payback bude tak trošku Rychle a Zběsile

Autor: Pavel Srp - 14. 10. 2017


Nejnovější díl herní série Need for Speed se podle prvních trailerů přiblíží spíše Rychle a Zběsile. Bude to pořádná akce.

Kromě ježdění a upravování aut tu čeká i příběh. Náhled nám ukáže třeba ten, který se bude točit kolem zlého kartelu „The House“. Vaším úkolem bude to, abyste tomuto kartelu ukradli Koenigsegg Regera. Pokud si vzpomínáte na první díly filmové série Rychle a Zběsile, pak budete přesně vedět jak na to. Budete muset bojovat, vytlačovat ochranku v BMW i další auta ze silnice a podobně. Pak už stačí „jen“ dohonit kamion, ale ten se rozhodně nevzdá jen tak lehce, i notně upravený Mustang bude mít problém s tím, aby ho dojel…

První trailer:

Druhý trailer s kompletní scénou:

Auta si ve hře bude možné opět upravovat. A možnosti budou velké. Bude tu také tzv. mód kariéry, který po každém vyhraném závodě odemkne nové možnosti. Úpravy budou moci bý nejen vizuální, ale také funkční. A nebo mohou kombinovat obojí.

Těšit se můžeme také na časté a výživné honičky s policií. Také vás tato činnost vždycky v počítačových hrách tak baví? :D Mimochodem, objeví se tu už nové BMW M5

Need for Speed: Payback se bude odehrávat v dosud největší mapě, která kdy v této hře byla. Oblast Fortune Valley se bude skládat z několika velkých částí a pohybovat se tak bude možné v oblastech jako jsou pouště, kaňony, lesy, hory, ale i města. Každá z oblastí bude mít navíc vlastní jméno, vlastního „ducha“ i záchytné body. Stejně tak v nich budou i pouliční závodníci se svými klany.

Jo, zdá se, že se máme na co těšit. Hra se objeví už za necelý měsíc. Oficiální start prodeje se chystá na 10. listopadu.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek