Chce-li vaše drahá polovička luxusní kabelku od Louis Vuitton a zároveň zánovní kabriolet, máme řešení. Pořídit ji můžete třeba Bentley Continental GT Convertible, který kombinuje obojí, a navíc si ho užijete i vy.

Spolupráce mezi Bentley a známou oděvní firmou Louis Vuitton se datuje do začátků prakticky obou luxusních značek. Už v roce 1931 Bentley představilo model 8-Litre, který měl od této slavné oděvní značky speciální nosiče na kufry. Už ve své době šlo jistě o drahou záležitost, dnes se však cena tohoto vozu šplhá klidně ke 30 milionům korun.

Ale zpět do současnosti. Model, který tak stylově kombinuje slavnou módní značku a tradici britské automobilky, byl vyroben v roce 2008 a v současné době je na prodej na nizozemském aukčním serveru marktplaats.nl. Jeho majitel si ho cení na 109 500 eur, tedy necelé tři miliony korun.

Za to ale kromě skvělého auta dostanete takřka pojízdný butik značky Louis Vuitton. Jejich logo je totiž rozmístěno prakticky po celém interiéru. Najít ho lze na výplni dveří, sedadlech a také na loketních opěrkách. K tomu všemu se celkem překvapivě dobře hodí dřevěné obložení a decentní kovové doplňky.

Jinak jde o standardní Continental GT Convertible. Pod kapotou je šestilitrový W12, který je naladěný na 560 koní. Výkon je přes samozřejmě automatickou převodovku posílán na všechna 4 kola. Ačkoliv je výsledek této módní spolupráce vcelku vydařený, cena nám opravdu přijde lehce přestřelená. Ale věříme, že vaše polovičky z něj budou nadšené. A pokud ne, tak se nabízí i jiná auta speciálních edicí, třeba Gucci.