Chystáte se ještě využít mrazivého počasí s lehkou sněhovou a ledovou pokrývkou k tomu abyste protáhli své offroad nebo SUV speciály? My jsme přímo na Silvestra přesně tohle udělali, ale chvála bohu jsme nedopadli jako dva vozy na dnešním videu. Předem upozorňuji, že video má skoro 8 minut, ale rozhodně stojí za to shlédnout ho celé. To vám prostě hlava nepobere.

To, že všechny výlety s offroady, jsou vždy trochu nebezpečné, a že se může stát cokoliv, jsme si vyzkoušeli i my. Zapadnout do ledu a opřít se o něj břichem není nic těžkého a stává se to i těm nejlepším řidičům. Pokud si však trasu opravdu pořádně dopředu nezjistíte a prostě někam vletíte doslova po hlavě, může se vám to vymstít. Stejně jako těmto dvěma nešťastníkům. Opel Frontera a Nissan Patrol tak skončily po střechu v ledové vodě. Auta se propadla navíc tak nešikovně, že okolní led majitelům nedával moc prostoru pro jakýkoliv pohyb. Na řadu tedy musela přijít motorová pila, lana a tahače. 🙂

Můžeme se opravdu jen dohadovat, jak k této situaci došlo, ale nejspíš si oba řidiči mysleli, že je led unese. Naštěstí se jim podařilo z aut dostat dřív než je definitivně spolkla ledová voda. Ani tak se nevyhnuli pořádné ledové koupeli. Dle popisku u videa se celá nešťastná událost stala v Polsku, ale víc toho ovšem nevíme. Pokud byste náhodou měli nějaké informace o tom, jak se to stalo a co se stalo nebo jakékoliv podrobnosti, podělte se s námi o ně v komentářích.

-AR-