Na Slovensku zažili skoro filmovou honičku. Nechyběly ani drifty

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Polícia Slovenskej republiky - 27. 4. 2020


Policejní honičky se silničními piráty nejsou ani u nás žádnou výjimkou. Minulý týden například policisté honili řidiče, který zvládl ukrást dvě auta, jednoho z policistů nabrat na kapotu a pak ještě nabourat několik aut a jednu motorku. Nakonec stejně neujel.

Neujel ani slovenský šofér, který to ale měl hodně vážně v plánu. Hlídka tamní dálniční policie si jej všimla ve chvíli, kdy mu jejich radar naměřil 175 km/h. To je opravdu hodně, ale stále ne tolik, aby za to skončil ve vězení. Ovšem jeho další počínání už ho tam s největší pravděpodobností dovedlo.

Rozbité okno vedlo k policejní honičce a drsné nehodě

Podle příspěvku policistů na facebooku, kde se s dost divokou jízdou pochlubili, řidič nejprve chtěl zastavit. Tedy, alespoň to tak chvíli vypadalo. Jenomže pak si to rozmyslel a šlápl na plyn.

Nutno říct, že jeho jízda opravdu vypadá jako z nějakého filmu. Je až neuvěřitelné, v jaké rychlosti se dokázal proplétat mezi ostatními auty na silnici. Policisté se ale nenechali zahanbit a nespustili ho z očí. V jednu chvíli už to i vypadalo, že ho zastaví, ale ujíždějící řidič do nich začal najíždět, tak se raději stáhli. Nechtěli způsobit ještě nebezpečnější situaci, než v jaké už byli.

Postupem času se obě auta, jak to ujíždějící, tak to policejní, dostaly až do Bratislavy a to už bylo hodně o problém. Hlavně pro ty okolo. Do honičky se tedy museli přidat další policisté, před kterými řidič zkoušel zmizet driftem. Marně.

Nakonec to skončilo nehodou. Stalo se to ve chvíli, kdy ujíždějící řidič naboural do stojícího taxíku, který tak odhodil na další zaparkované auto.

Je až neuvěřitelné, že se nikomu nic vážného nestalo. Následně dotyčný skončil v poutech a čeká ho cesta před soud. Za volant se nějakou dobu nepodívá.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek