Na Slovensku se s tím řidiči nepářou. Jeden vezl starý vrak na střeše svého auta

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Polícia SR - Trnavský kraj - 12. 5. 2021


Myslíte si, že už jste viděli snad vše? Že už jste četli o asi všech možných i nemožných dopravních situacích, takže vás jen tak nic nepřekvapí? Na jednom příběhu ze Slovenska vám ukážeme, že jste vše určitě ještě neviděli. Ostatně, my také ne a fotkám od tamní policie jsme nejdříve ani nechtěli věřit.

Vůbec si neumíme představit, co se honilo hlavou tomu, kdo se rozhodl vrak jednoho auta odvézt na střeše jiného. To navíc zjevně není v úplně nejlepší kondici, je prorezlé až do morku kostí. Ten náklad na střeše mu jistě také moc nepřidal. A už vůbec si neumíme představit, co se honilo hlavou policistům, kteří tuhle opravdu zvláštní soupravu zastavili. Tušíme ale, že tomu, co vidí, také nejspíš chvíli nevěřili.

Tento podivný náklad byl zastaven hlídkou na jihovýchodním obchvatu Trnavy ve středu 12. května. Řidič „doubledeckeru“, jak ta dvě auta policisté nazvali, je podezřelý z několika přestupků v dopravě, ale policisté vše stále vyšetřují a tak je jeho případné obvinění a potrestání ještě daleko. Už teď jde ale o dopravní situaci, která opravdu nemá obdoby a svou bizarností strčí všechny ostatní s přehledem do kapsy.  

Jakkoliv je to úsměvná historka, ve skutečnosti jde ze strany řidiče o neuvěřitelný hazard jak s životem svým, tak ostatních. Z fotek je patrné, že auto, které převáží vrak, je v dezolátním technickém stavu. Už tak na silnici nemá co dělat. S takovým zatížením se nedá mluvit o možnosti včas a bezpečně zabrzdit. Pokud by se řidič dostal do jakékoliv krizovější situace, dobře by to nedopadlo.  

Štítky: , , , , , ,

4 názory na “Na Slovensku se s tím řidiči nepářou. Jeden vezl starý vrak na střeše svého auta”

 1. Zase nadpis hodný médií… Lebo v ČR takýchto nenájdete však? Iné hovadiny robíte u vás na diaľnici …

   1. Ospravedlňte spolubývajúceho, susedia 😂
    Možno sa ho to dotklo alebo je nahnevaný, že je jeho auto všade na nete (ťažko povedať, či je jeho alebo nie) 😅
    Čo sa týka tohto tak je to reálne, bývam v trnavskom kraji a tohoto som bol svedkom 😅 ale toto vozidlo toho malo viac za sebou… Ak by bolo možné, môžem doposlať fotografie ďalších prípadov kedy bolo fotené na ceste spoluobčanmi. 😊

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru