Na prodej je velmi aristokratické svezení. Audi RS 6 Avant prince Harryho může být vaše

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Pistonheads - 22. 11. 2023


Asi byste v současné době jen těžko hledali více kontroverzního člena britské královské rodiny, než je princ Harry. Vždy byl velmi svůj a podle toho také vypadal jeho vozový park. Jedním z aut, se kterým jezdil, bylo i ostré Audi RS 6 Avant. A to je teď na prodej.

Problém s princem Harrym je ten, že se vždy svým způsobem odmítal podřídit velmi přísným pravidlům určeným pro život v tak specifické rodině. Možná i proto místo některého z luxusních vozů Rolls-Royce raději sáhl po ostrém kombi, které má pod kapotou čtyřlitrový osmiválec TFSI přeplňovaný dvěma turbodmychadly. Jeho výkon je 560 koní a maximální rychlost až 280 km/h. Princ auto koupil jako nové a v konfiguraci mu nadělil poměrně nenápadné, ale velmi elegantní šedé lakování. Jakkoliv ho měl v době, kdy se začal scházet se svou současnou manželkou Meghan Merkle, s autem toho nakonec moc nenajel. Podle prodávajícího jen asi 4500 mil, tedy zhruba 7245 kilometrů.

Jenomže to není poprvé, kdy je tento vůz na prodej. Po královském rebelovi jej už pár lidí vlastnilo, takže v současné době má RS 6 Avant najeto 68 000 mil, tedy bezmála 110 000 kilometrů. Vůz sice nový není, vždyť je z roku 2017, ale podle prodejce se na něj až do roku 2025 vztahuje záruka. A navíc má obuté takřka nové pneumatiky Pirelli P Zero, které mají najeto jen 800 kilometrů.

Pokud byste o tuhle Audi s rodokmenem stáli, pak si musíte připravit 42 000 liber, tedy asi 1 176504 korun. Inzerát prodejce najdete zde.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru