Chevrolet_Corvette-C8-nehoda

Nehody se stávají neustále, ale bezpečnost aut se za poslední desetiletí zlepšila opravdu velmi výrazně. Typickou ukázkou je i to, co po nehodě zbylo z Chevrolet Corvette C8. Z auta odletěla celá přední část, ale kabina řidiče zůstala téměř nezničena.

Přečtěte si také:  Vyšetřování nehody tesly bez řidiče má další pokračování. Posádka byla opilá a řidič se nejspíš snažil dostat z vraku ven

Na facebooku americké společnost AZ Cycle Parts LLC se zobrazily dvě fotky, které ukazují osmou generaci sporťáku Chevrolet Corvette, kterému po nehodě chybí celá přední část. U předchozích generací by to byl výrazně větší problém, protože tam byl motor, ale u osmé generace se přesunul více dozadu, mezi nápravy.

Jak vidno, kabina pro posádku zůstala takřka nezničena, stejně jako motor, takže se i tak dá z auta použít poměrně dost dílů – od předních dveří dozadu je auto takřka bez poškození.

Přečtěte si také:  Závodní škodovka z letošního Dakaru bourala. Selhaly jí brzdy v závodě

Na prodej je nejen tento vrak za 6999 amerických dolarů, ale také samotný motor, který vás vyjde na 19 999 dolarů. A jde o sotva zajetý vidlicový osmiválec, vždyť počítadlo kilometrů se zastavilo na 4809 mílích, což je bezmála 7700 km.

 

1 komentář

Přidat komentář