Říká se, že do minulosti bychom se vracet neměli, že to nikdy nepřinese nic dobrého. A my s tím zrovna teď nesouhlasíme! My bychom se právě teď tak rádi do minulosti vrátili. Jen nám k tomu chybí skoro devět milionů korun. Tolik totiž v přepočtu stojí nádherné Lamborghini Diablo SV, které je právě na prodej ve Velké Británii.

Prodejce za něj chce 265 tisíc liber, což nám přijde za tak exkluzivní auta jako adekvátní cena.V přepočtu je to 8,542 milionu korun a za ně dostanete krásné modré Diablo SV s kompletní servisní historií. Dokonce k němu prodejce – společnost Super Veloce Racing Ltd. – nabízí i stylový deštník Lamborghini. :)

Jak jistě víte, zkratka SV znamená Super Veloce, tedy Super Rychlý. Jde o upravený exteriér, interiér i motor. Toto Diablo SV tak pohání dvanáctiválec o objemu 5,7 litru. Ze 490 koní původní verze dostali v továrně působivých 536 koní pro SV. Když k tomu připočtete pohon pouze zadních kol, nejde po tomto autě netoužit. Uvnitř pak nechybí karbonová řadicí páka, interiér z Alcantary nebo třeba logo SV ručně vyšívané na sedačkách. Z venkovní části si zamilujete rozšířené zadní blatníky nebo nerezový výfukový systém.

Pokud ještě pořád nevíte, jestli rozbít prasátko a zruinovat rodinný rozpočet, tak ještě dodáme, že tahle modrá nádhera má najeto pouhých 6 941 kilometrů. Tak co, už máte rozhodnuto? Cena takových aut půjde už jen vzhůru… :)

Přidat komentář