mercedes-benz-tridy-s-w220

Karel Gott měl rád modely Mercedes-Benz a spoustu jich vlastnil. Za poslední dobu se objevuje na prodej už několikátý z nich, tentokrát je to vrcholná třída S z roku 2004.

Tento černý Mercedes-Benz S 500 4MATIC je verzí už po modernizaci. Jde o generaci W220, které se přezdívalo „Motýlek“, a přišla po nezapomenutelném „Mamutovi“, takže z počátku nebyla zákazníky příliš oblíbená. Byla totiž příliš obyčejná a hlavně malá. V Evropě se prodávala mezi lety 1999 až 2005.

Byla to vlajková loď značky, takže dostala to nejnovější a nejlepší, co měl Mercedes-Benz aktuálně k dispozici. Šlo o neskutečně pohodlné auto, které jste si mohli nechat vybavit tehdy revolučními prvky.

Přečtěte si také:  Rolls-Royce hlásí za rok 2021 rekordní prodeje. Ve srovnání s předešlým rokem narostly o 49 %

A pěkně vybavené je i auto po Karlu Gottovi. Řidič i spolujezdec se mohou usadit do elektricky nastavitelných sedadel s pamětí, vyhříváním, odvětráváním i masážní funkcí. Do interiéru lze pustit trochu světla elektricky otevíratelným střešním oknem, anebo naopak kabinu zatemnit pomocí elektricky ovládané roletky zadního okna. A klíče? Ty můžete nechat v kapse nebo v tašce, protože už tehdy nabízel Mercedes-Benz bezklíčové odemykání i startování, stačilo prostě jen vzít za kliku. Ani se zavíráním dveří jste se nemuseli obtěžovat, protože tohle eSko mělo elektronické dovírání dveří. Nestačí? Pak dodáme, že ve výbavě je ještě GPS navigace, parkovací senzory, tempomat, xenony, elektrický kufr a samozřejmostí i vzduchový podvozek.

Ačkoliv jde o auto staré už 17 let a má najeto více než 223 tisíc kilometrů, je v parádním stavu. Na to se ostatně můžete podívat i v přiloženém videu.

Přečtěte si také:  Posaidon upravil Mercedes-AMG S 63. Zvýšil výkon k tisícovce koní

Odpovídá tomu i cenovka, protože kvůli stavu i osobě jednoho z minulých majitelů za něj dáte 800 tisíc korun. Dostanete k němu ale i Karlem Gottem podepsanou zelenou kartu a původní technický průkaz. Inzerát najdete zde.

10 komentáře

  1. Cena podobných kusov v lepšom stave môže byť 15000€, bezchybných exemplárov aj mierne nad 20000€. 800000KČ je viac, ako 31000€, za ktorú sa predávajú už verzie z balistickou ochranou, tzv. „pancierové verzie“. Tuto sa jednoznačne pripláca s ohľadom na prestíž pána Gotta.

  2. Ne ne ne tak to není. To auto je beztak v komisu bo si vdova po panu Gottovi vzala od nich audinu tak aby to utáhla tak to chce střelit za co nejvíce.

  3. To auto tu cenu má, vůbec není předražené. Určitě se prodá. Cenu dělá původní stav a poctivý servis. I s těmi kilometry je to skoro nové auto.

Přidat komentář