Muže tvrdě srazil autobus. Ani to s ním ale nehlo – video

Autor: Anina Russová - 30. 6. 2017


Jestli hlavní hrdina není příbuzným Chucka Norrise, tak pak už jedině Ramba. Jinak si to neumíme vysvětlit. Když ho srazil autobus, choval se jako by nic a odešel.

Dotyčný se jmenuje Simon Smith a pochází z britského Readingu. Před pár dny šel jako obvykle na pivo do hospody na Gun Street, ale asi nečekal, že jeho standardní cesta dostane úplně nový spád.

Jen pár metrů od dveří se ovšem k Simonovi přiřítil neovladatelný autobus, který ho tvrdě srazil k zemi. Náraz Simona odmrštil a kolem něj se začaly sypat trosky autobusu i věcí, které bral s sebou. Nevíme jak, ale žádná z trosek Simona nezasáhla a neovladatelný autobus se nakonec zastavil takřka vedle něj.

Celý svět ale baví Simonova reakce na tuto nehodu. Zatímco někteří by zůstali v šoku na zemi, jiní se možná vydali pomáhat případným cestujícím nebo řidiči do autobusu on prostě jen vstal, oklepal se a šel na to pivo. Jako by se nic nestalo, jako by ho před pár sekundami autobus vůbec nesrazil…

Je možné, že byl v šoku a v tomto případě hrozilo, že omdlí jen co přijde k baru. Naštěstí se mu prý opravdu nic nestalo. Z nehody si odnesl jen pár modřin.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru