Moldavan dnes „prodal“ svůj Volkswagen Scirocco v tombole – foto + video

Od Anina Russová | 5. 12. 2015 0

Prodat auto dnes není jednoduché, nabídka vysoce převyšuje poptávku, a i když máte něco hodně zajímavého, inzerát může lehce zapadnout mezi ty ostatní. Proto se mladý Moldavan rozhodl, že na prodej svého Volkswagenu Scirocco druhé generace půjde trochu jinak. Po několika neúspěšných pokusech s klasickým inzerátem vymyslel tombolu.

Dal si za cíl sehnat 500 lidí, kteří si koupí lístek do tomboly v hodnotě 10 € a jednomu z nich pak auto nadělit. Začal 20. listopadu a doufal, že do 27. prosince těch 500 lidí sežene. Jenomže se celá tahle akce rychle rozkřikla a dostatečný počet zájemců se mu přihlásil už tenhle týden.

To znamená, že hodně poladěné Scirocco z roku 1985 prakticky „prodal“ za rovných 5 000 €, tedy v přepočtu 135 tisíc korun. Celá tombola se odehrála dnes v poledne našeho času. A protože si prodávající nebyl jistý, že jsou všichni z jeho země, dal si tu práci a vše vysílal online.

Klobouk dolů před takovým nápadem a hlavně riskem. Také za něj mohl dostat 20 €… V tomhle případě se mu to ale jednoznačně vyplatilo.