Speciální edice GO! modelů Hyundai i10, i20 a i30 jsou středem zájmu na Ženevském autosalonu 2016. Hyundai Motor představí novou speciální edici modelů i10, i20 a i30 v jedné z barev francouzské vlajky – modré, bílé a červené – u příležitosti mistrovství Evropy ve fotbale, které se uskuteční letos v létě ve Francii. Hyundai bude opět oficiálním sponzorem tohoto turnaje. Modely speciální edice GO! samozřejmě nabídnou zákazníkům atraktivní zvýhodnění.

Modely speciální edice GO! se vizuálně odlišují od standardních modelů exkluzivními modrými a bílými ozdobnými prvky v interiéru, koly z lehké slitiny a tmavě tónovanými skly oken od střešního sloupku B. Další individualizaci jednotlivých modelů zajišťují speciální stylistické detaily. Díky tomu budou první volbou všech zákazníků, zaměřených na individualitu.

Například i10 GO! je vybaven tmavě tónovanými skly oken a modrým prošíváním na sedadlech, volantu a řadicí páce, jakož i leskle černým ozdobným obložením na středové konzole. U modelu i20 GO! je modré a bílé prošívání doplněno modrými ozdobnými plochami kolem řadicí páky a krajních výdechů ventilační soustavy. Ke sportovní atmosféře přispívá černé čalounění stropu a celek završují kola z lehké slitiny v novém designu. Model i30 GO! se odlišuje elegantním exteriérem, který zahrnuje prémiovou masku chladiče a 17“ kola z lehké slitiny. V interiéru naleznou řidiči ozdobné prvky v odstínu děloviny na volantu, středové konzole, výdeších ventilační soustavy a výplních dveří, jakož i černé čalounění stropu a kovové prahové lišty předních dveří.

K uvedení speciální edice modelů GO! v Evropě dojde v závislosti na jednotlivých trzích za podpory celoevropské reklamní kampaně „Skutečně výhodné nabídky pro skutečné fanoušky“.

Ceny a výbava speciální edice modelů GO! se budou na jednotlivých trzích lišit.