2022-CITROEN_C5_AIRCROSS-facelift- (9)

Modernizovaný Citroën C5 Aircross zná český ceník. Startuje na akčních 610 000 Kč

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Citroën - Tisková zpráva - 25. 3. 2022


Nový Citroën C5 Aircross prošel faceliftem a nabízí reprezentativnější vzhled a více pohodlí. Modernizovaný vůz nabízí jedinečný zážitek z klidu na palubě a je již k objednání v České republice se spalovacím motorem v ceně od 610 000 Kč nebo v plug-in hybridní verzi od 920 000 Kč.

SUV Citroën C5 Aircross je k dispozici v šesti stupních výbavy – Live Pack, Feel, Feel Pack, C-Series, Shine a Shine Pack. Již první výbava má ve standardu množství bezpečnostních prvků jako tempomat a omezovač rychlosti, systém rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost, Coffee Break Alert, varování před srážkou při nebezpečném snížení odstupu vozidel, Active Safety Brake či aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu. O maximální pohodlí se postarají tlumiče pérování s progresivními hydraulickými dorazy, manuální klimatizace, elektrické ovládání předních a zadních oken, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, nebo centrální zamykání s dálkovým ovládáním.

Přečtěte si také:  Mercedes-AMG SL je už možné objednávat. Základní cena startuje na 4,35 milionu korun

Citroën C5 Aircross nabízí zákazníkovi komfort volby mezi třemi typy výkonných motorů: benzínový a naftový s výkonem 130 k a možností volby mezi osmistupňovou automatickou a šestistupňovou manuální převodovkou nebo plug-in hybridní s 225 koňmi, který nabízí dojezd v elektrickém režimu 56 km.

Modernizovaný Citroën C5 Aircross představen. Do České republiky přijde už v létě

C5 Aircross nabízí odpružení Citroën Advanced Comfort, nová sedadla Citroën Advanced Comfort slibující vyšší komfort i možnost vyhřívání a masážní funkce, bezkonkurenční prostor a modularitu a technologie asistenčních systémů řízení, jako je Highway Driver Assist, které z každé cesty udělají klidný a pozitivní zážitek. Luxusní dojem dovedený do nejmenšího detailu je podpořen trojrozměrným světelným podpisem na zádi, novými 18″ koly s diamantovým výbrusem a novou elegantnější a výraznější nabídkou možností individualizace. V interiéru umocňuje reprezentativní charakter kabiny nový design 10″ dotykového displeje a středové konzoly.

Přečtěte si také:  Cena BMW i7 startuje na 3,5 milionu korun. Naftová verze bude následovat

„SUV C5 Aircross, který je od svého uvedení na trh považován za nejpohodlnější a nejflexibilnější SUV ve své kategorii, nyní získal nový styl, který mu propůjčuje prestižnější, modernější a dynamičtější tvář. Využívá svých předností, kterými jsou pohodlí, prostornost a modularita, a díky strukturovanějšímu vnějšímu stylu a modernějším materiálům v interiéru získává na vyzrálosti a charakteru,“ říká František Neuman, ředitel značky Citroën v ČR.

Kompletní akční ceník je ke stažení zde.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek