BMW-Operating-System-7-Remote-Software-Upgrade-1

Zákazníci BMW Group, jejichž vozy jsou vybavené ovládacím konceptem Operating System 7.0, mají zásluhou funkce Remote Software Upgrade jistotu, že jejich systém bude vždy aktualizovaný. Tato funkce zajišťuje snadné aktualizace a s nimi související nové funkce a vylepšení, jako je tomu u chytrých telefonů.

První aktualizace, která je dostupná od dnešního dne a je určená pro všechny trhy BMW ConnectedDrive, obsahuje BMW Intelligent Personal Assistant, jehož rozsah inteligentních funkcí se zvětšil. Remote Software Upgrade umožňuje aktualizovat mnoho funkcí zaměřených přímo na daný model. Vylepšeny mohou být i asistenční systémy (například adaptivní systém pro udržování rychlosti či systém prevence před nárazem z boku). Postupné aktualizace zákazníkům zpřístupní nové funkce i prostřednictvím obchodu BMW ConnectedDrive Store, odkud je lze objednávat a aktivovat.

BMW-Operating-System-7-Remote-Software-Upgrade-2

Nahrání nových funkcí přímo do vozu

Ještě nikdy nebylo pro zákazníka tak snadné udržet jejich vůz na úrovni doby během jeho celého životního cyklu a adaptovat jej na individuální požadavky svého majitele. Funkce Remote Software Update zajistí, že BMW bude vždy vybaveno nejnovější verzí softwaru a jeho funkce budou neustále zdokonalovány. Zákazníci si navíc budou moci nové funkce objednávat i v průběhu času. Tento přístup znamená postupné zlepšování jak v oblasti bezpečnosti, tak kvality života s vozem. V závislosti na konkrétní specifikaci vozu budou moci zákazníci využít právě funkci Remote Software Upgrade pro snadnou aktivaci nových funkcí a služeb z komfortu domova, prostřednictvím telefonu nebo přímo z vozidla. Znamená to velký pokrok v individualizaci a digitální personifikaci vozidel BMW.

Dodatečné funkce inteligentního osobního asistenta BMW Intelligent Personal Assistant lze prostřednictvím Remote Software Upgrade aktivovat v modelech nového BMW X5, nového BMW řady 2 a nového BMW řady 8, které jsou vybaveny konceptem ovládání Operating System 7.0. BMW Intelligent Personal Assistant poté získá (zdarma) nové dovednosti a funkce. Součástí těchto cyklických aktualizací je adaptace softwaru na tyto nové rozšířené funkce.

BMW-Operating-System-7-Remote-Software-Upgrade-3