2018_subaru_wrx_sti

Mladíci chtěli ukrást Subaru WRX, ale nepovedlo se jim to. Neuměli to s manuálem

Autor: Radim Plachý - Zdroj: carscoops.com - Foto: Subaru - 1. 4. 2023


Představte si, že si sedáte do svého auta, ale přiběhnou k vám dva mladíci, z auta vás vytáhnou a auto vám chtějí ukrást. Ale nakonec s ním neodjedou a utečou. Důvod? Neuměli totiž ovládat manuální převodovku. Policie je chytila a už jsou ve vězení.

Tento případ se stal ve městě Germantown v americkém Marylandu v polovině března. Na čerpací stanici chtěl do svého Subaru WRX nastoupit jeho majitel, ale z auta ho následně vytáhli dva výrostci a sebrali mu klíče. Američané ale nejsou na manuální převodovky zvyklí, což platilo i o těchto dvou mladících, takže s autem nebyli schopní odjet. Z auta po chvíli vystoupili a utekli.

Neutekli ale daleko. Policisté je totiž po chvíli našli nedaleko této čerpací stanice a zadrželi je. Policie Montgomery County Department of Police prozradila, že šlo o dva nezletilé pachatele ve věku 16 a 17 let.

Oba mladiství byli obviněni. Jeden z nich z krádeže auta, ten druhý ze spoluúčasti na krádeži auta. Oba dva jsou aktuálně ve vazbě.

Štítky: , , , , ,

1 názor na “Mladíci chtěli ukrást Subaru WRX, ale nepovedlo se jim to. Neuměli to s manuálem”

  1. Tak nejnenalo se o krádež, ale o loupež, (krádež by to byla, pokud by u auta majitel nebyl a oni by auto „převzali“ bez „asistence“ majitele. Být to nějaký američtější Američan, tak by do nich vyprázdnil plný zásobník automatické zbraně a jsou po smrti a police by to odložila, tedy spíš dva zmetky k ledu, což je správné místo pro takové zbytečné existence.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru