Mini-Interlagos

Mladá žena vjela se svým MINI na závodní dráhu přímo mezi závoďáky

Autor: Pavel Srp - Zdroj: carscoops.com - 30. 10. 2020


Také žijete v tom, že závodní okruhy – speciálně pokud se na nich jede nějaký závod – jsou uzavřené tak, aby se na ně nikdo nedostal. Zpravidla to tak bývá, ale v Brazílii na okruh během závodu vjela žena ve svém MINI. Musel kvůli ní vyjet safety car.

Závodní okruhy mají jen málo vjezdů a výjezdů a všechny bývají pro běžnou veřejnost standardně uzavřené. Tím spíše, pokud by se na okruhu konala nějaká akce, ale někdy se prostě a jednoduše stane chyba jako tomu bylo teď o víkendu na brazilském okruhu Interlagos.

Přímo na dráhu totiž se svým MINI vjela 29letá Renata Monti a stalo se tak přímo při závodě speciálů Mercedes-Benz. Prý se ztratila po cestě na jiný závod, kterým byly sprinty s názvem ‘Forbidden Races’. Tam totiž měly závod dva její kamarádi a měla tam jezdit i ona se svým MINI.

Přečtěte si také:  Honda Civic Type R překonala na okruhu Suzuka traťový rekord pro vozy s pohonem přední nápravy. Předjela své starší já

Na závodní okruh ji nasměroval někdo, koho se po cestě ptala, když se ztratila. Jak se ale dostala až přímo na závodní dráhu, to je v současnosti předmětem vyšetřování brazilské automobilové federace. 

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek