Už čtyřicet let se mohou zákazníci v Evropě přesvědčit o spolehlivosti vozů Mitsubishi, jejímž důkazem jsou 2,6 miliony prodaných vozů Pajero, Lancer, Colt, Galant, L200, Outlander a dalších, které stále slouží svým majitelům v každodenním provozu napříč celým regionem.

Spolehlivost vozů s logem tří diamantů se zrodila ve stoleté tradici sofistikovaného inženýrství Mitsubishi Motors, přičemž pro mnohé evropské zákazníky se stala významným faktorem při rozhodování o koupi vozu. „Těší nás, že zájem našich zákazníků o vozy s logem tří diamantů neustále roste a že i Češi volí spolehlivé a technologicky vyspělé vozy Mitsubishi s puncem kvality Made in Japan,“ komentuje aktuální vývoj Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ, importérem vozů Mitsubishi do ČR.

S ohledem na bohaté zkušenosti a získanou reputaci se nyní automobilka Mitsubishi Motors rozhodla prodloužit záruku poskytovanou výrobcem Mitsubishi Motors v Evropě (MME) ze současných tří na pět let nebo 100 000 km, podle skutečnosti, která nastane dříve.

S platností od 1. ledna 2015 bude tato záruka pokrývat 99 % současného produktového portfolia v Evropě včetně modelu Mitsubishi Outlander PHEV, jehož baterie pohonu a elektro komponenty byly do pětileté záruky zahrnuty již v minulosti.

Nové záruční podmínky se vztahují na vozy Mitsubishi registrované jako nové v celé Evropě včetně České republiky a Slovenska počínaje 1. lednem 2015. Oproti původní záruce tři roky nebo 100 000 km dochází prodloužení záruky o další dva roky s limitem 100 000 km.

„Prodloužení záruky vozů Mitsubishi na pět let vnímáme jako další krok, který jsme udělali směrem k našemu zákazníkovi a k jeho spokojenosti. Představuje další milník v historii naší značky, která už zanedlouho oslaví 100. výročí své existence. Je zároveň vyjádřením snahy o neustálé zdokonalování vozidel Mitsubishi a jejich technologické vyspělosti, což potvrzují i nedávné výsledky, kterých dosáhl náš bestseller Mitsubishi ASX v žebříčku spolehlivosti TÜV 2015, když se umístil v TOP 13 ze 129 hodnocených modelů hned za prémiovými značkami jako BMW, Audi či Mercedes,“ komentuje Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ.

„Díky prodloužené záruce na 5 let si nyní naši zákazníci budou moci užít bezstarostnou jízdu s vozem Mitsubishi s vědomím, že po dobu 5 let od zakoupení vozidla nebo do dosažení limitu 100 000 najetých kilometrů jim nevzniknou žádné nepředvídané náklady spojené s opravou jejich vozidla,“ doplňuje Martin Krob.

Přečtěte si také:  Pokud chcete s novým autem vyrazit na okruh, dejte dobrý pozor na ztrátu záruky. Ani pojištění pak nefunguje

„Pro zachování spolehlivého provozu vozidla je nutné provádět jeho pravidelnou údržbu. Proto postačí, když náš zákazník pro provedení pravidelné servisní prohlídky nebo jakékoli záruční opravy po celou dobu trvání záruky navštíví kteréhokoliv z autorizovaných opravců Mitsubishi v Čechách či v Evropě. V případě poruchy na cestě se zase může obrátit na asistenční službu Mitsubishi Motors Assistance na čísle 0420 283 002 819, a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu v České republice nebo v kterékoliv jiné evropské zemi,“ uzavírá Martin Krob.

Mitsubishi_modelova-rada-space-star-attrage-lancer-asx-outlander-pajero-L200