Koupit si dnes Ferrari nebo spoustu jiných supersportů není, pokud máte peníze, vlastně žádný problém. I díky tomu se vám pak může stát, že na semaforech potkáte klidně druhé takové. Pokud se chcete odlišit, nabízí se možnost nechat si auto upravit. Někdy jsou tyto úpravy vkusné, jindy méně. To, jak se povedla úprava Ferrari 488 GTB od Misha Designs, posuďte sami.

Jisté je, že jde o exkluzivní věc, protože upravené auto vznikne pouze v počtu 20 kusů. Karoserie dostala rozšiřovací kit, který přidává na každé straně 7,6 cm. Kromě rozšířených blatníků je tu nový nárazník s kontrastním černým spoilerem, ale také nová kapota s dodatečnými chladícími otvory. Nástavce prahů se nesou v designu FXX K. Zadní nárazník dostal karbonový difuzor a velký spoiler na zádi. Karoserie nakonec dostala zeleno-žlutý lak s názvem Satin Lime Green.

Na motoru se žádné úpravy neudály, takže je tu stále mezi nápravami uložený twin-turbo motor V8 o objemu 3,9 litru s výkonem 670 koní při 8 000 ot./min a točivým momentem 760 Nm při 3 000 ot./min. Zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou rovných tří sekund a maximální rychlost přesahuje 330 km/h.

Je to hodně odvážné, ale jistě se dvacítka nových majitelů najde hned. Koupili byste si takové Ferrari a nebo byste na semaforech raději potkávali druhé takové, jaké máte vy?