elektromobil-MINI-Cooper-SE-2019-iaa-frankfurt-1

Expozice značky MINI na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem se zaměřuje na elektrickou mobilitu. Svoji výstavní premiéru zde absolvuje čistě elektrické MINI Cooper SE, které je začátkem nové éry elektrické mobility vyznačující se tichým a lokálně bezemisním provozem, ovšem v typickém stylu MINI.

MINI Cooper S E Countryman ALL 4 nyní s posílenou elektrickou částí poskytuje delší elektrický dojezd a větší potěšení z jízdy. Tato nejnovější verze plug-in hybridního vozu se ve Frankfurtu představí s nejnovější generací technologie bateriových článků, která prodloužila elektrický dojezd na 57 kilometrů.

Kromě premiéry dvou nových elektrifikovaných modelů britský automobilový výrobce na IAA 2019 oslaví své 60leté výročí, během nějž vzniklo 10 milionů vozů MINI. V expozici se v této souvislosti objeví 3dveřové MINI z edice 60 Years Edition s exkluzivní výbavou.

Návštěvníci autosalonu konaného od 12. do 22. září 2019 na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem najdou expozici MINI v hale číslo 11.