subaru video vyfuk zvuk

Milovníci Subaru volume doprava! Takhle zní hudba v rytmu téhle japonské značky

Autor: Anina Russová -   9. 2. 2019


Jestli jste fanoušky značky Subaru, a my si myslíme, že jich je mezi vámi jistě velká spousta, bude vás toto video bavit. Nečekejte žádný super hudební zážitek. O nějaký rytmus nebo přesné tóny tu tentokrát opravdu nepůjde. Půjde o zvuk, který vozy značky Subaru umí vypouštět z výfuků nebo motorů. A je to skvělý poslech!

Nutno říct, že se ve videu objeví i několik zbytečností, jako je zvuk zatažení elektronické ruční brzdy nebo zvuk několika jiných ovladačů, ale jako celek nás to baví. Jde vlastně o ukázku toho, co každý den uslyšíte, pokud se rozhodnete patřit do rodiny Subaru. A není to hudba vůbec špatná! Pravdou je, že nám ve videu chybí pořádně naštvaný výfuk nějakého ostrého závodního STI, ale bez toho se umíme obejít.

Test Subaru BRZ s prvky STI (2019)

Podle informací, které se objevily na internetu, byly zvuky všech ovladačů, motorů, ale i výfuků natočeny zvlášť a až následně smíchány dohromady. Když se pak podíváte i na video, které hudbu doprovází, rychle vám dojde, že tohle nemohlo vzniknout nikde jinde než v Japonsku. Fakt je, že je to trošku sílené a pro někoho možná i nepochopitelné, ale po druhém až třetím opakování vám garantujeme, že se přistihnete, že vás to baví. :)

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek