Milltek nabízí sportovní výfuk pro Peugeot 205 GTi

Autor: Pavel Srp - 20. 8. 2017


Společnost Milltek se vývojem a výrobou sportovních výfukových potrubí i pro běžná sériová auta zabývá již dlouho. Takové společnosti ale často vyvíjejí výfuky zejména na soudobá auta. Milltek se ale vrátil do minulosti a představil výfuk pro Peugeot 205 GTi.

Důvod? Jednoduchý. Společnost totiž jeden Peugeot 205 GTi vlastní od roku 2014, zrenovovala ho a protože se zabývá výrobou výfukových potrubí, následné vylepšení bylo jasné. Divize Milltek Classic vyvinula speciální výfuk. Nic jiného, než výfuk se na autě neměnilo a vše ostatní je původní, respektive zrenovované.

Přečtěte si také:  Peugeot přibližuje, jak vyrábí své elektrifikované modely

Výfuk si můžete pořídit kompletní. Je určen pro modely 205 GTi bez katalyzátoru vyráběné mezi roky 1986 až 1993. Celý kit zahrnuje svody, přední tlumič, zadní tlumič a leštěnou koncovku výfuku, která vypadá prakticky jako ta původní, sériová.

Výfuk by měl být nejen lehčí než ten sériový, ale také více průchozí, což by mělo přispět k vyššímu výkonu. Konkrétní hodnoty ale výrobce neprezentuje. Na výfuk ale poskytuje celoživotní záruku.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek