Mercedes-Benz třídy V patří už v sériovém provedení mezi to nejlepší a nejluxusnější řešení pro přepravu rodiny nebo většího množství osob. Není problém ho díky příplatkové výbavě katapultovat na povoz pro smetánku, která je zvyklá na osobní tryskáče. Pokud ale hledáte vůz pro opravdu náročnou klientelu, musíte po koupi kontaktovat polské úpravce Carlex Design.

Mercedes-Benz V Calrex Design 3

Těm se podařilo posunout laťku ještě o něco výše. Polští Carlex Design se specializují na zakázkové interiéry a z našich stránek je můžete znát například díky upravenému BMW Z4 a nebo Fordu F-150. A téměř vždy je to pecka! Tohle u svého dealera vážně jen tak nedostanete. Upravený Mercedes-Benz třídy V zaujme už na první pohled díky dvoubarevnému exteriéru, který kombinuje tradiční černou a elegantní zlato-hnědou. Véčko dostalo také sadu barevně sladěných 19″ kol. Jak ale správně možná tušíte, hlavní překvapení se odehrává v interiéru.

Plast je pro tyto Poláky evidentně sprosté slovo a najít tento materiál v interiéru dá pořádnou práci. K obložení dřevem, které můžete v konfigurátoru běžného modelu doplnit také kůži, se přidává ještě hojně použitá Alcantara ve dvou barevných provedeních. Čalounění sedadel bylo kompletně předěláno údajně lepší a trvanlivější kůží. Rozdíl byste prý měli poznat na první posez. Přečalouněná sedadla by měla být měkčí než standardní verze. Nemůže chybět ani logo na sedadlech a speciálních kobercích. Cenu bohužel úpravce nesdělil, pokud vás zajímá úprava pro váš vůz, není problém zadat poptávku přímo na stránkách výrobce.