mercedes-benz-vito-worker
Mercedes-Benz Vito Worker

České zastoupení Mercedes-Benz Vans od července spustilo prodej nových akčních modelů. Skříňové dodávky Sprinter a Vito, stejně tak jako Vito Tourer, jsou nyní dostupné za zvýhodněné ceny.

Modely Mercedes-Benz Vito nově pohání motor OM 622, který splňuje požadavky normy Euro 6d-TEMP.

Základní akční model kompaktní skříňové dodávky Vito Worker je nabízen v motorizaci 110 CDI o výkonu 75 kW a s pohonem předních kol.  Jeho akční cena činí 469 000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 153 500 Kč bez DPH).

V prodeji je i vylepšený model Worker+, který navíc přidává i větší pohodlí v kabině – komfortní sedadlo řidiče, dvojsedadlo pro spolujezdce, nebo výkonnou klimatizaci. Akční model skříňové dodávky Vito Worker+ je v prodeji za cenu 499 000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 199 320 Kč bez DPH).

Atraktivní cenovky se dočkala i varianta kompaktní dodávky Vito ve variantě pro přepravu cestujících. Úspěšný akční model Vito Family, který je v prodeji od druhého pololetí minulého roku, nyní doplňují modely Vito Start a Vito Start+.

Test Mercedes-Benz Vito 114 CDI L Family Tourer SELECT

Pětimístnou dodávku Vito Start pohání motor ve variantě 110 CDI o výkonu 75 kW s pohonem předních kol a šestistupňovou manuální převodovkou. Tento akční model je nabízen za velmi příznivou cenu 519 000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 138 787 Kč bez DPH).

Model Vito Start+ je k dispozici se silnějším motorem ve variantě 114 CDI o výkonu 100 kW, navíc se systémem Audio 10, výkonnou klimatizací a atraktivnější kabinou řidiče. Cena tohoto modelu činí 599 000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 182 232 Kč bez DPH).

Mercedes-Benz Vito Start
Mercedes-Benz Vito Start

Akční modely dodávky Sprinter: Více zboží za nižší cenu.

V nabídce akčních modelů vlajkové lodi Mercedes-Benz Vans, úspěšné dodávky Sprinter, již od minulého roku boduje skříňová dodávka Sprinter EXPRESS s pohonem předních kol a moderním multimediálním systémem MBUX.

Nově ho doplňují akční modely Sprinter Worker a Sprinter Worker+. V obou případech jde o skříňovou dodávku o standardní délce s nízkou střechou, s motorem OM 651 o výkonu 84 kW, splňujícím požadavky normy Euro-6c, pohonem předních kol a manuální šestistupňovou převodovkou.

Sprinter Worker je nabízen za zvýhodněnou cenu 529 000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 134 000 Kč bez DPH), zatímco Sprinter Worker+ s volitelnou výbavou v ceně lze pořídit za 599 000 Kč bez DPH (cenové zvýhodnění 133 351 Kč bez DPH).

Mercedes-Benz Sprinter Worker
Mercedes-Benz Sprinter Worker

Všechny akční modely Mercedes-Benz Vans jsou v prodeji do konce roku 2019 a součástí každé nabídky je zdarma prodloužená záruka 2+2 roky s limitem 200 000 km.

„Jsme přesvědčeni, že s novými akčními nabídkami představíme naše modely ještě širšímu spektru zákazníků. Ti nyní mohou využívat nejen kvality našich produktů, ale prodloužené záruky, která zajistí, že budou mít své vozy k dispozici vždy v tom nejlepším stavu,“ uvedl CEO Mercedes-Benz Vans Česká republika René Mack.

Všechny aktuální akční modely Mercedes-Benz Vans i s detailními specifikacemi jsou dostupné na www.menumercedes.cz.