mercedes-kryt-telefon

Mercedes-Benz nabídne karbonové kryty na mobily i notebooky

Autor: Anina Russová - 15. 5. 2018


Chytrý mobilní telefon a notebook jsou dnes nedílnou součástí dnešní doby. Mercedes-Benz se tomu přizpůsobuje a připravuje svou vlastní kolekci krytů.

Jen před nedávnem představil velmi speciální kryty na mobilní telefon Volkswagen, ty jsou vyrobeny z karoserií nabouraných aut. Kryty na chytré telefony i notebooky bude nabízet také značka Mercedes-Benz. Ta už samozřejmě nějaké podobné předměty nabízí, ale ne tak luxusní, jako tomu bude v tomto případě. Veškeré kryty budou vyrobeny z karbonu nebo jemné teletiny a budou určeny pro iPhone 7/8, iPhone 7 Plus a iPhone X. Všechny varianty na sobě samozřejmě ponesou logo Mercedes-Benz.

K tomu ale německá automobilka vsadila i na batohy, které jsou speciálně navrženy tak aby se do nich vešly 8″, 10″ tablety či až 15″ notebooky. A protože bez energie jsou nám všem všechny tyto chytří pomocníci úplně k ničemu, všechny batohy v sobě mají ukryty dvě powerbanky, přičemž každá je vybavena lithiovou polymerní baterií ve dvou velikostech a kapacitě 5 000 a 10 000 mAh.

Automobilka neprozradila ceny těchto produktů, ale obáváme se, že budou značně převyšovat ceny iPhonů i tabletů. Ostatně, u mercedesu to nemůže být jinak.

 

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru