Jste-li fanoušky komiksu a zároveň máte rádi značku Mercedes-Benz, jistě vám neunikl komiksový hit letošního podzimu “Liga spravedlnosti” z dílny DC Comics. Až se na film budete dívat, zkuste na chvilku odtrnout oči od velmi sličné Wonder Woman v podání Gal Gadot, kterou znáte třeba z Rychle a zběsile, a zaměřte se na Batmana, respektive jeho Batmobil.

Jde totiž o Mercedes-AMG Vision Gran Turismo a o tom, že s ním měl 190 cm vysoký Ben Affleck trošku problém, jsme vám už říkali. Protože ale má film a spolu s ním i jedinečný Mercedes velký úspěch, rozhodli se tvůrci filmu nechat nás nakouknout do zákulisí natáčení s tímto velmi odvážným Batmobilem.

Ukáží nám vznik některých scén, budeme si moci poslechnout povídání tvůrců o samotném autě, ale i o komiksech nebo o tom, že natáčení takového filmu vlastně vůbec není žádná legrace.

A nepůjde jen o samotného Batmana. Právě Wonder Woman dostala jako parťáka jeden mercedes a pode nás k ní perfektně sedí. Jaký? To vám teď neprozradíme. Podívejte se na video. 🙂