Mercedes-AMG přichystal fantastickou reklamu pro letošní Super Bowl – video

Autor: Anina Russová - 31. 1. 2017


Už v noci ze soboty na neděli se celá Amerika opět zastaví při sledování finálového zápasu v Super Bowlu. Každoročně jde o nejsledovanější sportovní událost, která jak na stadion, tak k televizním obrazovkám láká miliony lidí. Kromě fotbalu jde o kulturní show, na které každoročně vystupují ty největší hvězdy hudebního nebe. V minulosti nechyběla Janet Jackson, Beyoncé, Justin Timberlake, Madonna ani mnoho dalších. Ani letos to nebude jiné a kromě této koncertní části se všichni těší na poločas, který je věnován převážně reklamám a trailerům na nové a dlouho očekávané filmy.

Protože filmy vás asi tolik zajímat nebudou, přeskočíme k těm reklamám, tedy automobilovým reklamám. Každoročně si právě pro poločasový reklamní blok připravují automobilky, které jsou ochotny platit za minutový spot desítky milionů dolarů, něco speciálního. Něco, co je odvážnější než obvykle, něco, co má nápad, a, promiňte mi, něco, co má koule.

Ani letos tomu nebude jinak a jednou z prvních automobilek, která si přichystala opravdu vydařený reklamní spot, je Mercedes-Benz. Ten má minimálně minutu z poločasového reklamního prostoru už poněkolikáté a poněkolikáté je to jedna z nejpovedenějších reklam sezóny.

Letos sází na zobrazení klasické Ameriky, tedy takové, kterou podle všeho chystá nový americký prezident. Ale to jen odhadujeme. :)

Mercedes-Benz, konkrétně divize AMG se rozhodla pomocí klasického motorkářského baru, nostalgie a fousatých motorkářů, představit roadster AMG GT. Krom motorkářů se v roli majitele a řidiče tohoto báječného auta ukáže známý hollywoodský herec Peter Fonda. Určitě si ho vybavíte z filmů jako Ghost Rider, Tajný Závod nebo ze seriálu Californication. Prostě typický, stylový americký fešák v těch správných letech. :) Dámy jistě souhlasí. O režii tohoto spotu se pak postarali bratři Coenové.

Ale zpět k autu. Mercedes-AMG GT ve verzi bez střechy je nejen hodně stylové auto, ale hlavně hodně rychlé auto. Sama automobilka ho propaguje sloganem „Stvořen k rychlosti“. Vzhledem k tomu, že ho pohání čtyřlitrová V8, která je naladěná na 476 koní, jde o jeden z nejzajímavějších dostupných kabrioletů.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru