Mercedes-Benz třídy G je neustálým klientem mnoha tuningových společností. Pro G63 s přeplňovaným osmiválcem z divize AMG to platí dvojnásob. Brabus si samozřejmě nenechá nic ujít a představuje nejnovější úpravu, která má výkon celých 700 koní!

Aktuální provedení dostává z dvakrát přeplňovaného osmiválce o objemu 5,5 litru výkon 571 koní (420 kW) a točivý moment 760 Nm. Takové hodnoty dávají tomuto off-roadu schopnost vystřelit z 0 na 100 km/h za pouhých 5,4 sekundy. Velká část klientely to však zřejmě považuje za loudání a v tu chvíli nastupuje Brabus.

Pod kapotou došlo k důkladnému přepracování osmiválce. Kompletně nová jsou turbodmychadla a modifikováno bylo sání, vstřikování paliva, chlazení i výfukový systém. Tohle všechno spolu s úpravou softwaru má za následek 700 koní (515 kW) výkonu! Zlepšilo se zrychlení na 100 km/h a to i přes šílenou aerodynamiku a hmotnost, která přesahuje 2,5 tuny. Mercedes je po úpravě schopen akcelerovat z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy.

Demo Géčko má nepřehlédnutelný žlutý lak karoserie Solar Beam, který je k dispozici v rámci balíčku Crazy Color Edition. Žlutá krabice dostala také Widestar bodykit od Brabusu, který přidává hromadu karbonových dílů karoserie. V rámci bodykitu dostanete upravený přední nárazník s většími vstupy vzduchu a integrovanými LED světly pro denní svícení. Jiná je také kapota motoru, širší lemy blatníků a spoiler usazený na střeše. Určitě nepřehlédnete ani nová 23″ litá kola v nichž vykukují žlutě lakované brzdové třmeny skvěle ladící se zbytkem karoserie.

Samozřejmostí je u Brabusu také úprava interiéru, který disponuje osvětlenými kryty prahů, koberci s logy Brabus či nově čalouněnými sedadly s černou kůží a žlutým prošíváním. Na stropě je obložení Alcantarou a nechybí ani doplňky z broušeného kovu.