Hodně smutku pro všechny fanoušky lyžaře Jona Olssona a hlavně jeho brutální Audi RS6 znamenala zpráva o tom, že vůz byl ukraden a následně nalezen shořelý. Jsme zase u toho, že lidská zloba je vážně neskutečná. Jen těžko si představit, co se takovému ubožákovi, který krde jakékoliv auto, honí hlavou, když nějaké auto zapaluje. Má snad radost?

Ale protože i Fénix povstal z popela, máme tu pro vás jednu krásnou Audi, která jako by z oka vypadla té Jonově. Konkrétně jde o Audi A1, kterou má na svědomí nizozemský koncernový prodejce Bourguignon. U něj se rozhodli, že když už svět o jednu nabroušenou Audi přišel, postaví její menší dvojče, tedy konkrétně Audi A1. Asi teď pochybujete, co asi může mít společného miniAudi A1 s RS6, ale jen se podívejte do galerie,

Ta dvě auta jsou, co do designu, skoro k nerozeznání. Audi A1 dostala pořádnou dávku dílů a doplňků z řady Audi exkluzive a S-Line přidává ten zbytek. Nicméně z pro mě nepochopitelného důvodu tahle kočička nedostala xenony ani LEDky, což je v dnešní době a u takové úpravy vážně postavené na hlavu.