Zdroj: hzscr.cz

Jak ukazuje tato nehoda, mládí v kombinaci s alkoholem dokáže být za volantem extrémně nebezpečné. Krátce před druhou hodinou ranní v neděli 17. listopadu museli vyjíždět hasiči k dopravní nehodě, při které hrál hlavní roli právě věk a alkohol.

Na první pohled ani nebylo jasné, o jaké auto před nehodou vůbec šlo. To bylo poznat jen ze zadní části, protože ta přední skončila zcela rozbitá. Je vlastně neuvěřitelné, že opilý řidič po nehodě, kdy z jeho Octavie zbyla jen kupa šrotu, dokázal vystoupit po svých. Potvrzuje to ten smutný fakt, že opilému se málokdy něco stane. Hůř na tom ale byl spolujezdec, kterého náraz zaklínil v autě. Ven ho museli dostávat právě hasiči a to pomocí hydraulických nůžek. Následně mladý muž skončil v péči lékařů.

Když policisté dali řidiči dýchnout, ukázalo se, že oslavenec blízké zkoušky dospělosti nadýchal bezmála dvě promile. K maturitě nakonec dojde, a je to velké štěstí, tahle nehoda mohla skončit mnohem hůř, ale za volant si pár let rozhodně nesedne. Navíc mu hrozí vězení až na tři roky.