Maserati MC20

Maserati nabídne prodlouženou 10letou záruku. Pořídit si ji budou moci i majitelé přes 9 let starých aut

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Maserati - 7. 8. 2022


Jakkoliv v dnešní době platí dvouletá záruka, na auta výrobci poskytují zpravidla záruční lhůty delší. Průkopníkem u nás byly korejské značky, které už před více než dekádou nabízely na své modely 7letou záruku. Na 10 let teď záruku prodlužuje i Maserati.

Maserati v uplynulé době představilo několik nových modelů. Chce přilákat více zákazníků, a to jak ty stávající, tak hlavně i ty nové. V současnosti dává na své modely záruku čtyři nebo pět let, podle konkrétního modelu. Nově ale nabídne tzv. ‚Extra10 Warranty‘, tedy prodlouženou záruku až na 10 let. Majitelé ale nedostanou 10letou prodlouženou záruku na celé auto, ale jen na motor a převodovku.

Záruka bude dostupná jak pro nové, tak i pro některé stávající majitele. Jediným limitem je maximální stáří auta 9 let a 6 měsíců. Dostupná bude po celém světě od října letošního roku.

Společně s tím bude Maserati nabízet i další služby, kterými jsou například vyzvednutí i vrácení vozů v rámci servisní prohlídky nebo opravy přímo u zákazníka doma, ale také třeba i přistavení náhradního auta.

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru