michal-orsava-delorean-zachrana-ceske-republiky-video

Márty a doktor zachraňují ve svém DeLoreanu Českou republiku, seznam mají dlouhý

Od Pavel Srp | 11. 2. 2018 0

Vzpomínáte si, jak Knight Rider jezdil po české dálnici D1? Stvořil ho stejný člověk a bylo to „v době před tímto videem“. To nás „vrací do budoucnosti“ s Mártym a doktorem, kde chtějí opravit minulost České republiky. Povede se jim to?

Česká republika se za posledních pár let hodně změnila, pro některé k lepšímu, pro jiné k horšímu. Do politiky u nás ale tak úplně nechceme zabrušovat, jak by řekl poslanec za SPD Miloslav Rezner, který se ve videu také objeví. Pokud jste viděli film ‚Návrat do budoucnosti‘, pak víte, že Márty a doktor cestovali časem. Časem budou testovat i tentokrát a rozhodnou se opravit Česko. V dnešním světě se totiž chystá digitalizace staroměstského orloje, místo Národního muzea bude na Václavském náměstí kasino a sochu svatého Václava už stát také prodal.

Márty s doktorem se tak rozhodnou napravit spoustu věcí, které (alespoň některé) Čechy aktuálně trápí. Sednou do svého DeLoreanu DMC a vrátí se do doby, kdy nebylo ‚Czechia‘, ale ‚Czech republic“. Stroj času nastaví na rok 2006.

Při své misi zařídí, že pražský tunelový komplex Blanka nebyl tématem mnoha let a mnoha pražských primátorů, ale jeho stavba byla provedena za jeden rok. Opravili také sami za pomoci svého DeLoreanu kompletní dálnici D1, vyřešili slavnou Pohlreichovu kauzu mladého kuchaře s ukradeným řetízkem a odvrátili mezinárodní skandál, který by způsobil Václav Klaus krádeží pera v Chile. A ve videu se objeví i Andrej Babiš, který je samozřejmě křišťálově čistý.

Přečtěte si také:  Hyundai ukázal drsný off-roadový Tucson. Zahraje si i ve filmu

Tím zdaleka nejzásadnějším však je, že Češi konečně získali vkus na oblékání, respektive na obouvání a ponožky už do sandálů nenosí!

Video je skvěle zpracované, vypadá vlastně docela reálně a na svědomí ho má, stejně jako Kitta, Michal Orsava. Doporučujeme vám zhlédnout video víckrát, protože pokaždé objevíte nové vtipné detaily, které jste předtím neviděli. Už teď jsme zvědaví, co si na nás připraví příště! :)

Zajímá vás, jak Michal Orsava video vytvářel? Podívejte se.