MANSORY-Mercedes-AMG-C63-kupe

Když si vybavíte, jaké úpravy z dílny úpravce MANSORY obvykle vyjíždějí, je tento upravený Mercedes-AMG C 63 kupé vlastně zcela neobvyklým kouskem. Je totiž naopak velmi decentní!

Mercedes-AMG C 63 kupé vypadá už na první pohled velmi dobře, takže jakákoliv úprava vzhledu bude diskutabilní. V tomto případě se ale MANSORY – navzdory všem svým obvyklým zvyklostem – držel při zemi a jen ladil tovární vzhled. Pod přední nárazník putoval spoiler, na prazích jsou nové nástavce, v zadním nárazníku je nový difuzor a nových decentních spoilerů si lze všimnout také na víku kufru a nad zadním oknem. Nechybí ani několik aerodynamických kudrlinek na náraznících. Vše je vyrobeno z karbonu, z tohoto materiálu jsou nakonec i kryty vnějších zpětných zrcátek.

Aby byl design exteriéru kompletní, do podběhů byla nainstalována nová 20″ kola, jenž i díky o 30 mm sníženému podvozku perfetkně vyplňují podběhy.

Drobných vylepšení se dočkal i interiér. Tady lze najít nové nášlapy pedálů, podsvícené dveřní prahy či zcela nové koberce. To zásadní ale může být nové čalounění kůží, Alcantarou nebo dřevem. Poručit si můžete vše, na co vám vaše bankovní konto postačí.

Tento konkrétní kus má navíc upravený i motor, jímž je čtyřlitrový dvakrát přeplňovaný vidlicový osmiválec. Původních 358 kW/487 koní a 650 Nm, respektive 375 kW/510 koní a 700 Nm v případě verze „S“ dokáže MANSORY zvýšit až na 485 kW/650 koní a 850 Nm. A prý k tomu stačí jen zcela nový kompletní výfuk a přeprogramování řídící jednotky. Maximální rychlost je nyní podle úpravce až 310 km/h.