mansory-rolls-royce_ghost-first_edition_tuning- (1)

Mansory je úpravce, jehož doménou rozhodně nebyla decentnost. V případě jednoho z jeho posledních projektů je tomu ale jinak. Jeho úprava nového Rolls-Royce Ghost jde totiž jen o poměrně jemné vyladění.

Německý úpravce přidal na tmavou karoserii několik kontrastních prvků ve zlaté barvě, které ladí s oranžovým interiérem. Změn na karoserii je celkově pomálu a omezují se tak prakticky jen na karbonový spoiler na víko zavazadelníku a karbonovou lištu na kapoty motoru. Vyměnil také kola, sériové disky ustoupily novým vlastní výroby s průměrem 22 palců. Nesou označení V6.

Přečtěte si také:  Je vám 400 koní a 480 Nm u Audi RS Q3 Sportback málo? B&B AutomobilTechnik vám nabídnou až 593 koní a 705 Nm

Jakkoliv by se po otevření dveří mohlo zdát, že ono oranžové čalounění je dílem tunera, není tomu tak. Je to přímo z továrny automobilky. Mansory jen vyměnil volant za „sportovní“ a dal do jeho středu své vlastní logo.

Technika zůstala téměř beze změny. Nový Rolls-Royce Ghost má pod dlouhou kapotou 6,75litrový motor V12 se dvěma turbodmychadly z modelu Cullinan. Jeho výkon je 563 koní a točivý moment vrcholí 850 Nm. Mansory mu ale vyměnil výfukové potrubí za „sportovní“.

Přidat komentář