Pokud máte rádi divoké úpravy, pak je pro vás Mansory tou správnou volbou. Jeho úpravy jsou vždy odvážné, nevšední a nepřehlédnutelné. Jako tento zlatý Mercedes-Benz třídy G.

Lhostejno, zda vám v garáži parkuje obyčejná naftová verze a nebo vrcholný dvanáctiválec G 65 AMG, Mansory má řešení pro všechny. Svým vzhledem pak auto bude hodně připomínat exkluzivní G 500 4×4².

Mansory samozřejmě již pro Géčko tuningové díly nabízí, tento je ale jiný, některé díly jsou jinak tvarované. Základní kit obsahuje karbonové nástavce prahů, rozšíření na blatníky, ale také přepracované přední i zadní nárazníky. Cena je 18 900 €, k tomu je třeba připočítat DPH.

Pokud byste chtěli svoje auto ještě více upravit, můžete vybírat ještě ze speciálního střešního spoileru, který může, ale nemusí být vybaven LED světly. V nabídce je ještě karbonová kapota, ale i kryty klik, vnějších zpětných zrcátek, pozadí předních světel a nebo lišty, včetně lišty na A sloupcích – vše samozřejmě také z karbonu.

Aby byl design kompletní, vybírat lze i z mnoha variant nových kol v průměrech od 21″ do 23″ palců v mnoha barevných i designových provedeních. Žluté auto z fotek obouvá ty největší disky, 23″ s názvem M8 a obouvá pneumatiky 305/35 R23. A náramně mu sluší.

Pokud byste chtěli, Mansory vám úpraví i motor. Pomocí chipu umí zvýšit jeho výkon. Opět nezáleží na tom, jakou verzi mu přivezete. Software s vyšším výkonem má na všechny motorizace.