BMW M3 Touring | Manhart Performance

Manhart Performance upravil BMW M3 Touring. Zvýšil výkon a udělal jej nepřehlédnutelné

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Manhart Performance - 17. 6. 2023


BMW M3 Touring bylo nejen fanoušky mnichovského výrobce přijato velmi vřele. Oblíbené je i u velkých a vyhlášených úpravců. Modrý kombík, který si můžete prohlédnout na fotkách, pochází z dílny Manhart Performance. Upraven byl nejen vzhled, ale i technika. Auto se teď jmenuje MH3 650.

Superrychlé kombi z Mnichova pohání stejný řadový třílitr jako sedan. Na rozdíl od sedanu ale můžete mít kombi výhradně ve verzi s 510 koňmi, automatem a pohonem všech čtyř kol M xDrive. I tak to bude hodně rychlé auto, ale pokud by vám to nestačilo, v Manhart Performance pro vás mají řešení. Díky programovatelné jednotce Manhart MHtronik Powerbox se dá výkon jednoduše zvýšit na 650 koní a 800 Nm (v sérii 650 Nm). Motoru se navíc lépe oddechuje, protože sériový výfuk nahradilo výfukové potrubí od společnosti Remus, které navazuje na sportovní downpipe HJS.

Vyměněna byla i sériová kola. Na jejich místo putovaly disky Yido Performance, které mají vpředu průměr 20 palců, vzadu jsou o palec větší (21″). Do podběhů zapadají perfektně i díky sportovnímu výškově stavitelnému podvozku H&R.

Design byl nakonec završen výraznou modrou fólií s černými a karbonovými doplňky, které například na přední kapotě navozují dojem BMW M4 CSL. Pozměněná je i maska chladiče v předním nárazníku a přibylo několik drobných aerodynamických vylepšení jako jsou například drobné winglety na bocích předního nárazníku nebo spoiler pod ním.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru