Už jste viděli nový filmo agentu Jamesi Bondovi s podtitulem Spectre? Pokud ano, určitě víte, že si jednu z menších rolí zahrál i Range Rover Sport. Je proto jasné, že se na něj právě teď vrhnou tuningové firmy. Jednou z nich je i Lumma Design. A ti si dali opravdu hodně záležet. Není to první Range Rover, který z jejich dílny vyjel, ale tentokrát nešli po tak temně černé úpravě. Tentokrát sice také sáhli po černém základu, ale trochu ho rozbili výraznou zelenou.

Začneme v exteriéru, který oživil zbrusu nový bodykit Lumma CLR SV, který obsahuje nový přední nárazník se spoilerem a rozšířený zadní nárazník s brutálně vyhlížejícím difuzorem. Čtyři koncovky výfuku pak potvrzují, že tohle auto není žádné ořezávátko.

Upravovalo se totiž také pod kapotou. Pětilitrový benzínový osmiválec byl z původních 550 koní naladěn na 630 koní, ale není problém se dostat až k výkonu 680 koní. Z 0 na 100 km/h teď tahle bestie vystřelí za pouhých 4.7 sekundy, což je na takového mastodonta opravdu působivé.

Ještě vám dlužíme pár drobností. V prvé řadě jsou to skvělá 22 palcová kola v černén provedení s tenkou zelenou linkou obouvající pneumatiky Vredestein v rozměru 305/35 R22. Stejná barevná kombinace jako na kolech a karoserii se prolíná i do luxusního interiéru. I když svítivě zelená zní trošku zvláštně, překvapivě to nevypadá vůbec špatně. Super detailem je pak možnost nechat si na sedadla vyšít vlastní monogramy.