Dnešní svět je plný násilí a lidé jsou k sobě zlí. Typickým příkladem je i přiložené video z Ukrajiny. Na jedné z kyjevských ulic je ve čtvrtek 3.října tohoto roku kolona aut, protože vpředu se odehrává děsivá věc. Celý incident zachytil na kameru za čelním sklem jeden z kolemjedoucích řidičů.

Z černého Porsche Panamera vyskákala partička mužů oděných do černého oblečení se samopaly AK47, kteří zaútočili na řidiče staršího SEATu Leon. Stříbrný SEAT je uzavřen v „kleštích“, když před ním stojí Panamera útočníků a za ním modrá Dacia, která prý patřila také jim. I když se řidič Leonu z této situace snaží ujet, nabourá do obou aut, ale stejně se mu to nepovede.

Podle dostupných policejních informací nešlo o akci policie, ale spíše o pokus o únos nebo krádež tohoto vozu, mohlo však jít také o zcela něco jiného. Vyšetřování je v plném proudu. Dobrou zprávou je, že při potyčce prý nebyl nikdo zraněn, odnesly to jen plechy a plasty zúčastněných vozů. Jisté je, že bych rozhodně NECHTĚL být na místě řidiče SEATu!!!

-PS-