Stejně jako každý rok, i letos se objevují různé kalendáře všech možných firem a společností, samozřejmě i automobilek nebo automobilových produktů. V té záplavě jednotlivých kousků je těžké nezapadnout a být nějak jiný, originální. I když dnes prakticky každý, kdo se rozhodne třeba právě pro kalendář, ke zvýšení zájmu o něj použije a nebo spíše využije sexy a polonahé slečny. I toho už je společnost tak nějak přejezená…

Ale letošní projekt kalendáře společnosti Liqui Moly zaujme – stejně jako ten loňský – i když je plný sexy holek. Fotograf krásky nastylizoval do starých německých oceláren Maxhütte, kde perfektně vynikne kontrast mnohatunových strojů a štíhlých modelek.

Zástupci firmy vybírali styl fotek tak, aby ulehčoval pracovní dny v dílnách a v servisech, kde budou s největší pravděpodobností kalendáře viset ponejvíce. Jestli jste si právě začali říkat, že by se vám ve vaší dílně něco takového také líbilo, pak si pospěšte, protože loni byl kalendář vyprodán opravdu rychle. Najít ho můžete na TÉTO STRÁNCE a jeho cena je 17,99 €. Za to dostanete skvělé, skoro až umělecké fotky, kterých navíc není 12 jako měsíců, ale 13 (začíná totiž už prosincem 2014) a vystřídá se na nich hned 14 krásných modelek.