Liberty Walk Lamborghini Aventador LP 750-4 SuperVeloce

Ne, že by Lamborghini Aventador LP 750-4 SuperVeloce byla nějaká velká novinka, však už ho značka přestavila před dvěma lety, ale Liberty Walk čas od času rádi šokují. A to se jim úpravou tohoto italského rozzuřeného býka opravdu povedlo.

Aventador LP 750-4 SuperVeloce je totiž bráno za malý poklad, na který úpravci moc nemyslí. Přeci jen jde takřka o kus automobilové dokonalosti, který je už z výroby vyladěn do nejmenšího detailu. A proč něco takového tedy upravovat?

Třeba proto, abyste ukázali, že na to máte odvahu, zkušenosti i chuť. Abyste ukázali, že na o prostě máte. Přesně tím se asi řídili japonští Liberty Walk, když si Aventador LP 750-4 SuperVeloce brali do parády. No, co si budeme povídat. O téhle tuningové partičce je vzhledem k jejich práci celkem dobře známo, že svou prací umí šokovat. V toto případě tomu není jinak. 🙂

Puristy nejprve uklidníme. Liberty Walk na pohonnou jednotku vůbec nesahali. Také není důvod. 6,5litrový dvanáctiválec s výkonem 750 koní je prostě dokonalý, tak proč ho měnit. Ale úpravce myslel na to, že některým jeho sériový zvukový projev, jakkoliv je podle nás brutální, nemusí připadat dostatečný. Proto svému projektu do vínku dali nový výfukový systém, který prý ve slabších povahách budí děs a hrůzu. Jinak pracovali hlavně na karbonovém rozšíření, ještě extrémnějším snížení a také na tom, aby nová kola ke zbytku auta dostatečně ladila. Výsledek? Jednoduše fenomenální!