spy-foto-lexus-rc-f-01

Lexus LC F: dočkáme se už letos?

Autor: Pavel Srp - 12. 4. 2019


Lexus LC je velmi schopné kupé, které se aktuálně nabízí ve dvou verzích – s benzinovým osmiválcem a jako hybrid. Zdá se ale, že bychom se ho mohli už brzy dočkat ve vrcholné verzi tradičně označované přídomkem „F“.

Že bychom se Lexusu LC F mohli dočkat, naznačil Moe Durand, senior manažer pro mezinárodní strategickou komunikaci značky. Ten totiž řekl, že pro model LC chystají něco velkého, co by mělo přijít ještě letos. Otázkou ale je, jestli mluvil opravdu o verzi F anebo „pouze“ o kabrioletu, jehož koncept už automobilka také ukázala.

Lexus LC Convertible Concept a RC F Track Edition se ukáží na autosalonu v Ženevě

Rychlá verze by ale – i vzhledem k současné nabídce značky – dávala smysl. Vždyť například pro menší RC je nejen verze F, ale také ještě mnohem radikálnější F Track Edition, které se minulý týden ukázalo i v České republice.

Příchodu Lexusu LC F napovídají i spy fotky ukazující zamaskované auto v místech výdechů v nárazníkách a podobně. Velké otvory má tento zkušební automobil i v masce chladiče a na zádi hrdě vykukuje čtveřice koncovek výfuku s (pro modely F) typickým umístěním nad sebou.

spy-foto-lexus-rc-f-02

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru