policie-BMW-5-5

Letos doručuje vánoční dárky policie, Santa totiž boural. Použije na to nová BMW, vrtulník i psa

Autor: Pavel Srp - Zdroj: facebook.com - Foto: Policie ČR - 24. 12. 2021


Policie České republiky připravila vánoční spot, ve kterém ukáže spoustu věcí ze své techniky, ale také potápěče nebo psa, aby doručila vánoční dárek. Video ale má jednu vadu na kráse, místo Ježíška je ve spotu Santa Claus, který navíc jezdí americkým autem.

Video začíná Santa Clausem, jedoucím v černém Dodge Challenger, kterak doručuje vánoční dárečky. Jenže je nepozorný, hraje si s telefonem (kde zkoumá fotku zadku paní Santové) a nabourá do auta před sebou. V tu chvíli musí na řadu přijít právě policie, která musí poslední dárek odvézt.

Přečtěte si také:  Policisté se dnes zaměřili na kontroly očištění aut od sněhu. Upozorňují řidiče i na nutnost očištění RZ

A protože ten poslední je pro holčičku bydlící na samotě u lesa, využije k tomu policie všechny možné způsoby a techniku, kterou disponuje. Ve videu tak uvidíme nové pětkové BMW, vrtulník, čtyřkolku, ale také potápěče nebo psovoda se služebním psem.

I díky tomu všemu, a také tomu, že společně vše funguje jako správně namazaný stroj, se dárek podaří doručit včas a Vánoce malé holčičky nejsou zkaženy. Kdybychom věděli, jak vypadá Ježíšek a nemuseli použít Santa Clause, bylo by to sice lepší, ale i tak jde o velmi povedené video.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *