Leoš Mareš zachycen ve svém Trabantu. Zatím to zvládá, i když už řešil technické problémy

Od Anina Russová | 5. 4. 2018 0

Tak nám nezbývá nic jiného než se asi nejslavnějšímu moderátorovi u nás fakt poklonit. :) Jakkoliv nám připadala jeho sázka o Ferrari bizarní a moc jsme mu nevěřili, že se do ní alespoň pustí, Leoš zatnul zuby a na své cesty opravdu vyráží ve starém Trabantu.

Od začátku bylo jasné, že to nebude mít úplně jednoduché. Přesednout z Ferrari 488 Spider nebo Mercedes-Benzu třídy S, ve kterém se Leoš občas i nechával jen vozit, do Trabantu by byl šok asi pro každého. U nás v redakci je Trabant vcelku v oblibě, ostatně, měli jsme ho i v redakční garáži. Zažili jsme s ním spoustu věcí, ale rozhodně jízda s ním není ani rychlá, ani komfortní, ale ani bezpečná a jezdit v něm každý den celý den by se nám rozhodně nechtělo…

Leoš ale nedbá ničeho a Trabantem fakt jezdí. Dokonce i se svou manželkou. I přes počáteční nadšení ale Leoš brzy zjistil, že Trabi nic nedává zadarmo. Ta jízda s ním v dnešním hustém, a hlavně velmi rychlém provozu není jednoduchá. Ostatně, víc vám asi poví v přiloženém videu sám. :)