Leoš Mareš, tedy jeden z nejžádanějších českých moderátorů, se výzev a různých, často velmi vydařených, vtipů rozhodně nebojí. Tentokrát ale zašel celkem daleko, když se v rádiu během svého pořadu s kolegou Patrikem Hezuckým vsadil o své skvostné Ferrari 488 Spider.

Sázka má jednoduchá pravidla. Leoš musí od 1. dubna až do svého druhého koncertu, který je 25. dubna místo Ferrari jezdit jen a pouze Trabantem. 🙂 Nesmí používat taxi, uber ani jinou přepravní společnost a do jiného auta nesmí ani jako spolujezdec. Povolen má pouze případný přesun autobusem, tramvají, záchrankou, policejním autem nebo pomocí odtahovky. To prý kdyby ho ten Trabant někde nechal, aby nemusel jít pěšky. O všem Leoš informoval na svém instagramovém účtu.

A jak tedy může být to krásné Ferrari vaše? Stačí prostě, aby Leoš tuto sázku porušil a vy jste ho u toho načapali, vyfotili a poslali na internet. 🙂 Že nevíte, jestli takové Ferrari za fotku stojí? Přesvědčí vás možná jeho technické parametry. Auto pohání dvěma turbodmychadly přeplňovaný vidlicový osmiválec o objemu 3,9 litru, který je naladěn na výkon 670 koní a točivý moment 760 Nm. Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládne za rovné tři sekundy a na 200 km/h za 8,7 sekundy. Ještě jeden údaj přidáme. Střechu je možné elektricky odklopit nebo sklopit za 14 sekund. Tak co, budete číhat na slavného moderátora?

Možná jste už o té SÁZCE SLYŠELI… Vznikla v dnešní #RanníShow na @e2cz Více TADY v instagramové Story….. Musím jezdit od 1.dubna až do druhého koncertu pouze v TRABANTU Nesmím jet taxíkem ani žádným jiným autem a to ani jako spolujezdec #😳😳😳😳😳😳 Mám povolený autobus, tramvaj, vlak, záchranku, policejní auto a odtahovku až ten Tráboš někde klekne, abych nemusel jít z toho lesa pěšky #😂 A teď to nejlepší. Kdybych to porušil a vy to uvidíte a vyfotíte ( #NoPhotoshop🙈) , tak je tohle Ferrari vaše. Měsíc je dlouhá doba, takže kdo ví. Nejhorší na tom je to, jak budu teď jezdit ty dlouhé cesty na akce #🙈🙈🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂😂 #Trabant #LeošVTrabantu #Ferrari #Ferrari488GTBSpider #JsemNormálníKluk Nebo nejsem normální ? 😜

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on