LEGO-vanocni-volkswagen-brouk

To, že se vánoce už opravdu blíží, je neoddiskutovatelný fakt. A začínají na to čím dál více upozorňovat i obchody a jiné společnosti. Třeba LEGO, které na svém facebooku zveřejnilo povedené video s tipem na vánoční dárek pro pravé petrolheady.

LEGO stavebnice aut rozhodně nenabízí poprvé, má v nich poměrně dlouhou historii, v nabídce má nebo mělo Porsche 911 GT3, Volkswagen Bus, klasický MINI Cooper a další

Stavebnici Volkswagenu Brouk představili už před rokem a půl a je velmi stylová. Kromě samotného auta k němu dostanete i střešní nosič, tzv. „zahrádku“ a k tomu další typické harampádí, které se často převáželo. 

Stavebnice se sestává z 1 167 kousků, po jejichž složení vznikne model měřící 29 cm na délku, 12 cm na šířku a 15 cm do výšky. Složení modelu podle hodnocení zákazníků průměrně zabere přibližně tři až čtyři hodiny.

Oficiální cena je 99 dolarů, český web LEGO cenu neukazuje, ale podle srovnávačů zboží se cena pohybuje od 2 600 Kč výše. Nakupovat můžete zde, vánoční stromeček a dárky z videa k němu ale asi nedostanete.

LEGO Creator Expert

Looking for inspiration for the perfect holiday gift? The classic Volkswagen Beetle is almost sure to put you at the top of "Best Gifters" this season ??✨ http://lego.build/2hi569W

Zveřejnil(a) LEGO dne 11. listopad 2017