Lamborghini Countach a Ferrari 512 TR na výletě – video

Od Anina Russová | 2. 5. 2013 0

Když se sejdou dvě ikony pohromadě na jedné silnici, nemůže z toho vzniknout nic špatného. A dvě opravdové ikony 80. let pro vás dnes máme na videu, které bude bavit každého fanouška aut. Nečekejte žádné zběsilé honičky a nebezpečné předjíždění. Ale i tak vám zaručuji, že se vrátíte do dětských let, kdy jste na zdi měli plakát alespoň jednoho z těchto dvou aut. :)

A o jakých ikonách, že to mluvím? Jde o Lamborghini Countach a Ferrari 512 TR. Supersporty, které mají duši, s řidičem mluví a navíc si v nich připadáte jako ve snu. To není jako ty dnešní supersporty – přetechnizované a plné kompromisů, které vám navíc svou rychlost dají skoro zadarmo. Tahle dvě auta jsou prostě stará dobrá škola. :)A na videu už jsme je jednou společně měli, a to dokonce na závodním okruhu.

Stříbrné Lamborghini a červené Ferrari se na videu nejdříve proplétají městem a následně vyjedou na dálnici. Takže nejen, že si můžete poslechnout jejich chraplavý zvuk, ale můžete se také pokochat tím skvělým zrychlením. A ještě taková drobnost k Lamborghini. Jedná se o speciální verzi pro americký trh a jako vůbec první Lamborghini na světe bylo vybaveno přímým vstřikováním paliva. Toto opatření vzniklo proto, že už v té době začali Američané hlídat emise. Ale nebojte se, i když už není Countach osazen karburátory, síly má stále více než dost. :)

Pohodlně se usaďte a přeneste se společně s námi v čase zpět do 80. let minulého století, kdy s auty ještě bývala zábava…

-AR-