Lamborghini Aventador S obléklo bodykit Liberty Walk. Překvapivě mu sluší

Od Anina Russová | 25. 3. 2019


Co se vám vybaví jako první, když se řekne Liberty Walk? Předpokládáme, že zběsilé a hodně nafouklé bodykity, které ale nemusí slušet každému autu. To ale neznamená, že by se tihle Japonci nezkoušeli na takřka každém z nich vyřádit. Jen to prostě nekončí vždy úplně esteticky. Ale, víte, co se říká? Každé zboží má svého kupce.

Lamborghini Aventador S nabízí mnoho nových prvků, v pražském showroomu je k vidění první kus

Jedním z projektů, který také dostal DNA Liberty Walk, je ale trochu jiný. Majitel tohoto Lamborghini Aventador S s ním, respektive s jeho vzhledem nebyl moc spokojený, a proto se obrátil na thajskou společnost Infinite Motorsports s prosbou, aby s tím zkusili něco udělat. A právě ti se po dohodě s majitelem rozhodli oslovit Liberty Walk. Volba padla na vcelku umírněný, přesto tradičně tvarovaný bodykit s přiznaným nýtováním. Změna v designu ale proběhla i na střeše auta a nová je i kapota. K tomu všemu se nakonec přidala ještě společnost Pur Wheels, která přidala nová a velmi dobře vypadající kola.

Tím to ale neskončilo. Infinite Motorsports navrhli speciální barevný polep auta, který nejspíš může za to, že ty výrazné prvky karoserie tak moc nebijí do očí. Kromě výrazných barev upozorňuje také polep na všechny firmy, které se na tomto Aventadoru S jako na celku podílely. V prvé řadě jde o Lamborghini, ale také Liberty Walk, Pur Wheels Infinite Motorsports nebo Pirelli.

Výsledek nás vlastně celkem zaujal, ačkoliv nás pobavil fakt, že je Lamborghini Aventador S pro někoho designově málo zajímavé… 😊